Profesjonalne wsparcie dla twojej Firmy

Rozwiązania informatyczne

LMK Komputery dostarcza małym i średnim firmom rozwiązania informatyczne,

wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Naszym klientom proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania na coraz bardziej wymagającym rynku usług informatycznych, z powodzeniem realizujemy najbardziej skomplikowane zadania dla naszych klientów. Sprawujemy stałą opiekę merytoryczną, zapewniając idealną sprawność systemów oraz monitorując ich bezpieczeństwo.

Doradztwo oraz wdrażanie

LMK Komputery szczyci się profesjonalizmem w opracowywaniu planów w dziedzinie wykorzystania w nowych jak i istniejących infrastruktur IT. Posiadamy doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę umożliwiającą zlokalizowanie problemów, dokonanie analizy zasobów informatycznych firmy oraz doradzenie przy wyborze optymalnych rozwiązań. Wdrożenie nowego rozwiązania informatycznego wymaga określenia potrzeb danej organizacji, właściwej konfiguracji wszystkich elementów systemu oraz przygotowania koniecznych procedur i przeszkolenia przyszłych użytkowników. Wszelkie działania przeprowadzamy w oparciu o plan opracowany w porozumieniu z Zamawiającym, co gwarantuje sprawne przeprowadzenie wdrożenia w warunkach ciągłości pracy jednostki.

Opieka nad systemami informatycznymi

LMK Komputery świadczy usługi opieki informatycznej w formie outsourcingowej. Usługa może być świadczona w 2 różnych wariantach zależnie od potrzeb Klienta:

  • Wariant I. Bez opłaty miesięcznej - Wynagrodzenie za usługę liczone jest od konkretnego zgłoszenia/zadania/przyjazdu serwisu. Podstawą wyceny jest czas wykonanej pracy i stawka godzinowa oraz koszty ew. dojazdu w przypadku braku możliwości pomocy zdalnej.
  • Wariant II. Miesięczna opłata abonamentowa i wliczone w nią liczby godzin pracy, które pracownicy LMK IT przepracują miesięcznie dla Państwa wykonując standardowe, często niezbędne prace np. przywrócenie danych, konserwacja sprzętu, aktualizacja oprogramowania itp.. Dodatkowe godziny pracy liczone odrębnie na podstawie godzinowej stawki bądź ustalana indywidualnie z klientem.

Usługi IT

  • Analiza bezpieczeństwa i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa sprzętu i danych
  • Doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Diagnostyka i naprawa problemów sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz sieci
  • Instalacja oraz konfiguracja : urządzeń sieciowych i peryferyjnych, sprzętu komputerowego, oprogramowania (systemy operacyjne, POS i FIS)
  • Konfiguracja połączenia z Internetem, DNS oraz VPN
  • Pomoc zdalna, diagnostyka i pomoc przez telefon, e-mail lub poprzez połączenie zdalne
  • Szkolenie pracowników oraz porady informatyczne

Potrzebujesz przeszkolenia pracowników lub porady informatycznej?

Napisz do nas, lub zadzwoń: 733330222


Projektowanie stron WWW

W budujemy strony internetowe o różnorodnej tematyce, szacie graficznej oraz funkcjonalnościach. Każda z zaprojektowanych i stworzonych przez nas stron została dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta. Dotyczy to zarówno zróżnicowanych funkcjonalności prezentowanych realizacji, jak również projektu graficznego. Opracowując projekt graficzny każdej strony staramy się, aby odpowiadał on szczególnemu charakterowi prowadzonej działalności, a jednocześnie stanowił oryginalne, przyjazne dla użytkowników rozwiązanie kolorystyczne. Każda nasz strona www została zoptymalizowana tak by wyglądała i skalowała się na wszystkich urządzeniach, nie ważne czy to komputer, telefon czy tablet.

 

Strona internetowa w dzisiejszych czasach to podstawowa reklama każdej firmy. Biorąc pod uwagę fakt, iż lata 90’ dawno się skończyły nie wystarczy posiadać jakiejkolwiek strony. Dzisiaj trzeba się wyróżnić i przekonać do siebie potencjalnego klienta. Jeżeli nie uda nam się zatrzymać go w swojej witrynie to miejmy pewność, że szybko skorzysta z usług konkurencji.