Oferujemy usługi odzysku danych na miare Twoich potrzeb

Doświadczenie na które możesz liczyć

Mamy do czynienia z wszelkiego rodzaju sytuacjami odzyskiwania danych wraz z prawie wszystkimi rodzajami urządzeń pamięci masowej, typów plików i systemów operacyjnych. Nie boimy się zrobić wszystkiego, aby odzyskać dane z powrotem do Ciebie.

Przez lata, LMK Data Recovery nauczyła się odzyskiwać wszelkiego rodzaju dane. Nasze bogate doświadczenie daje mam ogromną szanse na odzyskanie twoich danych bez względu na to, jakiego rodzaju dane zostały utracone np. e-maili, bazy danych księgowych, zdjęć, filmów, dokumentów itp.

Wiemy ze utrata danych może nastąpić w każdym typie urządzenia z różnych powodów. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odzyskiwania danych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak możemy pomóc Ci odzyskać swoje dane szybko. Bez względu na format, urządzenie lub problem, zrobimy co w naszej mocy, aby odzyskać twoje dane.

Zastanawiasz się jak to działa?

W LMK Data Recovery, rozumiemy, jak ważne jest, aby szybko odzyskać swoje dane. Niezależnie od tego jaki wystąpi problemu, zrobimy co w naszej mocy, aby odzyskać twoje cenne dane tak, jak by utraty nigdy nie było.

Proces Analizy

Zaczynamy nasz proces dogłębnej oceny (Analizy) urządzenia. Każde urządzenie potrzebuje inną ilość czasu, w zależności od typu urządzenia, wielkości i innych czynników. Jak tylko zakończymy analizę, powiemy ci, co się dzieje z urządzeniem, podamy szacunkową cenę i poinformujemy jak długo potrwa odzyskanie danych.

Informujemy Cie na każdym etapie procesu odzysku

Nigdy nie robimy rzeczy bez Twojej zgody w pierwszej kolejności. Dostarczamy Ci szczegółowych informacji na temat problemu i oszacowania. Spoglądamy na wszystkie szczegóły uszkodzonego urządzenia pamięci. Zapraszam do zadawania pytań. Chcemy, abyś w pełni zrozumiał proces, zanim zaczniemy. Jeśli nie zgadzasz się lub cena jest nie zadowalająca, nie jesteś zobowiązany do zakupu naszych usług. Jednak nasze ceny są bardzo konkurencyjne w odniesieniu do odzyskiwania danych z dysków twardych i innych urządzeń.

Nasza praca przynosi rezultaty

Wiemy, że najważniejsza część dla ciebie jest po prostu to by odzyskać dane z powrotem. Zazwyczaj po wykonaniu powyższych czynności, będziemy mieli dane z powrotem dla Ciebie w ciągu trzech do czterech dni roboczych. Należy jednak pamiętać, że czas odzysku jest szacunkowy i każda sytuacja jest inna. Oferujemy również usługi odzyskiwania danych awaryjnych, kiedy czas jest najważniejszy. Proszę skontaktować się z nami za pomocą telefonu lub formularza, dzięki czemu można uzyskać dostęp do danych z powrotem tak szybko, jak to możliwe.