Zarabiaj razem z LMK Data Recovery

Chcesz rozszerzyć swoje usługi o odzysk danych i zacząć zarabiać poważne pieniądze w tym samym czasie? Zostań partnerem naszych usług odzyskiwania danych najwyższej jakości za pośrednictwem naszego programu partnerskiego. Gwarantujemy Ci:

  • Zarobek 25% prowizji za każdego twojego klienta dla którego odzyskujemy dane.
  • Zaoferujesz swoim klientom usługi najwyższej klasy realizowane w naszym laboratorium.
  • Udokumentowaną historię sukcesu odzyskiwania plików krytycznych z szerokiej gamy urządzeń, począwszy od DVD do dużych klastrów danych klasy korporacyjnej.

Czym jest nasz "Program Partnerski" 

Program Partnerski LMK Date Recovery oferuje usługi odzyskiwania danych, które będą dobrym dodatkiem do wszelkich istniejących juz usług naprawy komputerów lub wsparcia technicznego jakie oferuje Twój business. Dzięki w pełni wyposażonej pracowni i doświadczeniu naszych pracowników, nie trzeba się martwić o zapewnienie usług odzysku na profesjonalnym poziomie. 

Chcesz dołączyć?

Stanie się partnerem jest proste - kliknij tutaj, aby wysłać krótką aplikację. Jeden z naszych konsultantów będzie przypisany do konta i skontaktuje się z Państwem wkrótce założyć państwa konto oraz pomoże Ci we wszystkim, czego potrzebujesz, aby zacząć zarabiać w Programie Partnerstwa LMK Data Recovery.