Odzysk danych bez kompromisu

Szybko, Bezproblemowo i w przystępnej cenie 

Życie staje się coraz bardziej zdigitalizowane. Gromadzimy cenne wspomnienia uchwycone w domowych filmach i zdjęć rodzinnych, badaniach, prezentacji biznesowych oraz e-mailach. Cokolwiek przechowywane jest na dysku twardym, umieszczasz tam, bo jest to dla ciebie ważne, a teraz trzeba to odzyskać. Wszystkie dyski twarde w końcu przestaną działać poprawnie, ale to nie koniec. LMK Data Recovery ma części, narzędzia i ekspertów, którzy naprawią nośnik danych, odzyskają cenne pliki, byś mógł spowrotem cieszyć się swoimi danymi.

Materiał Filmowy...

Szybki i profesjonalny odzysk materiałów filmowych z dwóch dysków USB, Uratowali nas przed katastrofą.

Olo Sawa


Utrata danych nie wchodzi w grę

LMK Data Recovery to rozumie i ma długą historię sukcesów w odzyskiwaniu jak największej ilości danych z powrotem, szybko i tanio. Nie trać czasu z amatorami ryzykując popełnienia przez nich błędu z twoimi cennymi danymi. Wysyłanie dysku twardego do kogoś, kto nie wie, co robi może doprowadzić do utraty zawartości dysku twardego na zawsze. Z wieloletnim doświadczeniem w branży naprawy i przywracania plików z przenośnych dysków, kart pamięci, laptopów i komputerów stacjonarnych, USBs, macierzy RAID, CD i DVD, LMK Data Recovery jest w stanie Ci pomóc.

Baza Danych uratowana

Odzyskali 100% bazy danych po tym jak serwer uszkodził dyski.

D.HołdakJeśli straciłeś dane - zapraszamy do bezpłatnej wyceny i konsultacji.

Tel. 733330222 lub serwis@lmkkomputery.pl


Rezultat na który możesz liczyć

Nieważne czy używasz systemu Windows, Apple lub Linux, LMK Data Recovery może ci pomóc. Oferujemy naszym klientom usługi z najwyższej półki, które realizowane się w naszym laboratorium do odzysku danych w Warszawie. Każdy dysk twardy, który przechodzi od nas jest przedmiotem szczególnej troski i uwagi naszego zespołu ekspertów, aby jak najszybciej odzyskać twoje cenne dane.


Nasz proces odzysku jest prosty

Krok 1: Rozpoczynamy darmowa Analizę Wstępną

Po kontakcie z jednym z naszych ekspertów od odzysku danych oraz wypełnieniu formularza, prosimy o dostarczenie o nośnika z danymi do odzysku (osobiście lub wysyłkowo).

Krok 2: Dokładna Analiza

Po dostarczeniu nośnika z danymi, będziemy w stanie bliżej przyjrzeć się temu, co dokładnie doprowadziło do utraty danych. Po analizie będziemy w stanie określić zakres pracy, kosztów i czasu potrzebnego, aby odzyskać utracone dane.

Krok 3: Profesjonalny Odzysk

Po uzyskaniu zgody, nasz zespół ekspertów od odzysku danych, rozpocznie naprawę nośnika i odzysk uszkodzonych plików.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem

Aby zapewnić Ci 100% zadowolenia z odzysku twoich danych, oferujemy wszystkim klientom gwarancję satysfakcji. Jeśli nie uda nam się odzyskać twoich danych w zadawalającym stopniu, zapewniamy zwrot wszystkich kosztów pracy.