LMK Komputery

LMK Komputery to samodzielna firma działająca na rynku IT, zapewniająca serwis i rozwiązania w zakresie systemów komputerowych. Przewodnim celem naszej firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych obecnych i przyszłych klientów. 

 

Proponujemy Państwu Usługi IT na terenie Warszawy i okolic. Pomożemy w prawidłowym utrzymaniu i obsłudze "Infrastruktury Informatycznej" w firmie. Tworzymy efektywne rozwiązania IT oraz optymalizujemy już istniejące systemy.

Nasz Serwis

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego serwisu urządzeń elektronicznych w Warszawie. W skład naszych usług wchodzą między innymi: serwis laptopów, notebooków, netbooków, tabletów, komputerów PC, all-in-one oraz komputerów Apple Macbook.

 

Nasi pracownicy to jedyni w swoim rodzaju wykwalifikowani profesjonaliści,

którzy starają się sprostać oczekiwaniom Klienta. Dopełnieniem ich wiedzy jest

wysokiej klasy sprzęt, na którym pracują.

Jesteśmy również twórcami indywidualnych zestawów komputerowych, znanych na rynku ze swojej jakości i wydajności, a przy tym konkurencyjnej ceny. Nasze komputery znajdują zastosowanie praktyczne we wszystkich segmentach rynku: w przemyśle, ubezpieczeniach, bankowości, telekomunikacji administracji, handlu, usługach oraz wśród wielu użytkowników indywidualnych.